RCIO Group

Public·168 members

[[[Ceas***][[[]] Botoşani vs U Cluj în direct 30/10/2023

acum 20 de ore — Botosani 6 ... ... UTA Arad vs U Cluj în direct 15 septembrie 2023 ... direct 2022 29 iulie 2(Transmitere live*) U Craiova vs U Cluj în direct ...

00:00 Mihai Iosif, Rapid, Craiova Stoichita, Rapid, Craiova 23:50 Ștefan Vlădoiu (24 de ani), fundașul dreapta de la Universitatea Craiova, consideră că ghinionul a jucat un rol important în partida pierdută de Universitatea Craiova împotriva Rapidului, scor 0-2. Rapid a învins Universitatea Craiova în Giulești, prin reușitele lui Funsho Bamgboye '36 și Borja Valle '80. Ștefan Vlădoiu consideră că echipa sa a avut ghinion în acest meci și acuză pasa proasta prin care echipa sa trece.... 23:40 Dan Șucu, patronul celor de la Rapid, a vorbit, imediat după triumful din partida cu Universitatea Craiova, 2-0, despre lucrurile pozitive pe care le desprinde din victoria reușită în fața oltenilor. Apoi, a spus ce-l îngrijorează înaintea derby-ului cu FCSB de duminica viitoare. (SPORT<<) FCSB vs Universitatea Cluj în direct live 02.10.20 2 oct. 2023 — (SPORT<<) FCSB vs Universitatea Cluj în direct live 02.10.2023 acum 20 de ore — [PRIVESTE IN DIRECT**]] Universitatea Craiova vs Botoşani în ... În minutul 24, Frankfurt conducea deja cu 2-0, după dubla reușită de Omar Marmoush ('8 și '24).... 22:40 Pierdere imensă pentru Rapid! Claudiu Petrila, cel mai în formă jucător al lui Bergodi, s-a accidentat în repriza a doua a partidei cu Universitatea Craiova din Giulești, în care oferise un assist genial la golul de 1-0. Judecând după grimasele fotbalistului, se anunță o absență îndelungată pentru fotbalistul de 23 de ani.... 22:30 Giani Kiriță (46 de ani) i-a criticat pe Joyskim Dawa (27 de ani) și Siyabonga Ngezana (26 de ani), fundașii centrali de la FCSB, pentru intrările haotice la adversari. „A fost derby, e o echipă bună, care trece prin momente grele.... Dragoș Bon, antrenorul secund al Universității Craiova, omul care se ocupă cu dialogul cu presa în locul lui Corneliu Papură, a vorbit despre eșecul suferit de olteni în derby-ul cu Rapid, încheiat 0-2. „Din păcate, mergem pe această linie descendentă și nu reușim să ne revenim, nu reușim să marcăm. Când nu marchezi, e foarte dificil. Cu o zi înainte de El Clasico, câștigat de Real Madrid, după dubla lui Jude Bellingham, mai mulți jucători ai Realului au participat la o sesiune de autografe alături de suporteri.... Eintracht Frankfurt - Borussia Dormund, scor 3-3, a fost derby-ul etapei cu numărul #9 din Bundesliga și a oferit un meci extrem de spectaculos, cu 6 goluri și 5 marcatori diferiți. Gazdele au început ca din pușcă meciul de pe Deutsche Bank Park. Résultat U Cluj - Botoşani (2-0) la 27e journée de Casa Match U Cluj - Botoşani en direct. 27e journée de Casa Liga I (Roumanie) - samedi 25 février 2023. Suivez en live sur Foot Mercato, le match de 27e journée ... Cristiano Bergodi, antrenorul giuleștenilor, a făcut analiza tactică a partidei cu echipa olteană. Italianul a comentat amuzat faza de la golul doi, marcat de Borja Valle, când a alergat pe teren de fericire. A anunțat că e posibil să se fi accidentat în timpul sprintului: „Am simțit și eu ceva când am fugit acolo. A fost o bucurie, o descătușare, pentru că actunci am închis meciul”.... 23:10 Rapid - CS Universitatea Craiova 2-0. Cristi Săpunaru, căpitanul giuleștenilor, a analizat partida câștigată acasă de echipa lui. A anunțat, de asemenea, că extrema Claudiu Petrila a suferit o ruptură musculară în repriza a doua, când a fost scos pe brațe de pe teren. Săpunaru e mulțumit de randamentul din atac al Rapidului, care nu a ratat prea multe ocazii. Fotbal: Scoruri live 'U' Cluj, rezultate și program meciuri Pe Flashscore.ro găsiți rezultatele finale și parțiale ale echipei 'U' Cluj, clasamente și detalii meciuri (marcatori, cartonașe roșii, comparare cote). Pe ... FC Botosani - U Cluj 0-0. S-au anulat reciproc. Meci anost 6 mai 2023 — direct la nunta lui Ianis Hagi? Cine e bucătarul care vrea să sau accesăm informații pe un dispozitiv, cum ar fi identificatori unici în ... PrimaPlay.ro ... Vs. Gaziantep FK. ÎNCEPE îN 19 ORE : 13 MIN. CFR Cluj. Vs. Farul Constanța. Obține FC Botoșani - U Cluj. 18:00. Prima News, Focus 18. 19:00. Prima Sport 5 ... Botosani vs Universitatea Cluj H2H 30 oct 2023 Head Teams Botosani Universitatea Cluj played so far 7 matches. Botosani won 1 direct matches. Universitatea Cluj won 2 matches. 4 matches ended in a draw. On ... FCSB a remizat la Ploiești împotriva Petrolului, scor 2-2, chiar dacă în minutul 70 conducea cu 2-0. Joyskim Dawa a fost schimbat în minutul 34, după ce văzuse cartonașul galben 7 minute mai devreme. Siyabonga Ngezana a făcut penalty-ul prin care Gicu Grozav a adus egalarea în minutele de prelungiri.... FC Universitatea Cluj - FC Botoșani Va aducem la cunostinta ca pe langa preturile biletelor sau abonamentelor afisate, pot exista si costuri aditionale ce trebuie suportate de dvs., respectiv: ... Suntem foarte dezamăgiți. În multe momente, am pus Rapidul sub presiune, dar e greu fără ultima pasă, fără ultima execuție.... 23:00 Aurelien Tchouameni (23 de ani) s-a ținut de promisiunea făcută unui tânăr fan, care i-a dăruit o brățară. A purtat-o pe teren chiar în timpul derby-ului cu Barcelona, scor 2-1. Prezență nelispită la partidele din Giulești, Dan Șucu a trăit cu sufletul la gură și meciul cu Universitatea Craiova.... Adrian Mititelu jr. a făcut scandal uriaș la finalul meciului pierdut de FCU Craiova, acasă, cu UTA, scor 2-3. Fiul patronului Adrian Mititelu a coborât nervos la vestiare, unde l-a înjurat și amenințat pe arbitrul Marian Barbu. Din informațiile GSP. ro, Adrian Mititelu jr. i-a reproșat pe un ton ridicat "centralului" din Făgăraș maniera de arbitraj, în special acordarea penalty-ului din care UTA a egalat la 1-1.... 23:30 Rapid - CS Universitatea Craiova 2-0. La începutul lui octombrie 2023, italianul îl învingea pe numărul 3 mondial în ultimul act de la Beijing, de asemenea turneu de categorie ATP 500.... 21:50 Ultrașii lui Marseille au atacat cu pietre autocarul celor de la Lyon, în momentul în care acesta ajungea la Velodrome. Meciul a fost amânat, potrivit L'Equipe. Acesta trebuia să se dispute de la ora 21:45. Fabio Grosso, antrenorul lui OL, a fost grav rănit în urma atacului. Cioburile de la geamurile sparte l-au tăiat deasupra ochiului. Potrivit RMC Sport, acesta are o tăietură de 3 cm și nu mai vede cu cu ochiul stâng.... 21:40 Ultrașii lui Marseille au atacat cu pietre autocarul celor de la Lyon, în momentul în care acesta ajungea la Velodrome. Meciul ar trebui să se joace de la 21:45, dar încă nu e sigur dacă va mai avea locFabio Grosso, antrenorul lui OL, a fost grav rănit în urma atacului. VIDEO | ”U” Cluj - FC Botoşani 2-0. ”Dubla” lui Thiam 25 feb. 2023 — Strategia lui Mandorlini, demolată în direct de Basarab Panduru Continuă să navighezi pe site sau alege să accepți dacă ești de acord cu ...