top of page

RCIO Group

Public·181 members

[proud@] Boleslav Sparta přenos živě 29 října 2023

Poslouchejte v přímém přenosu na Radiožurnálu Sport. Ostatní nedělní zápasy od 15:00: Mladá Boleslav - Sparta a Plzeň - Karviná. Reportéry máme na všech ...

[fotbal###] Boleslav Sparta koukněte se živě 29 října 2023 p před 5 hodinami — [Sportovní TV**] Dynamo ČB Boleslav přenos živý 23 září 4. 10. 2023 — FK Mladá Boleslav · FK Teplice · MFK Karviná · Slezský FC Opava · SK Sigma ... 16' Ladra pěkně prostrčil míč Marečkovi, který centroval z koncové lajny jen do připraveného Kováře. 14' Ladrův přízemní centr vystihl Vydra, pomezní rozhodčí poté s obrovským zpožděním znovu mává ofsajd, těžko říct, kdy k němu došlo. 13' Ladra ho ovšem provedl mizerně, posílá míč přímo do Kovářových rukavic. [ŽIVÝ PŘENOS###] Boleslav Sparta přenos 29 října 2023 před 4 před 5 hodinami — před 4 hodinami — Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha. Live přenos začíná pár minut před začátkem ... Živě: Mladá Boleslav - Sparta 0:1, trenér Stramaccioni slaví Hezké odpoledne, vítejte u online přenosu z utkání druhého kola fotbalové HET ligy mezi Mladou Boleslaví a Spartou Praha. · Zápas dvou prozatím hodně zklamaných ... Mladá Boleslav Sparta koukněte se živě 29 října 2023 před 9 hodinami — Mlada Boleslav 13. Tabulka - 2018/19 - MFK KarvináŽK: David - Štěpánek, Ilko, Dao. [[Živý sport###]===] Sparta Slavia koukněte se živě 3 ... ŽivéPřenosy.cz - Sportovní přenosy: Hokej, Fotbal, Tenis, NHL Sledujte aktuální živé sportovní přenosy z celého světa! Online livestream fotbal Boleslav – Sparta LIVE · 29.10. / 18:00 Fotbal: (1.Liga) Bohemians 1905 ... Fotbal, Česko: Sparta Praha livescore, výsledky, program Nápověda: Jste na stránce Sparta Praha - výsledky v sekci Fotbal/Česko. Livesport nabízí pro tým Sparta Praha livescore, konečné a průběžné výsledky, ... AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav, přímý přenos, live AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav, přímý přenos, live stream, živě. 12' Domácí mají velké potíže s boleslavským presinkem. Další pomalou přihrávku vystihl Kušej a hosté rozehrají přímý kop. 11' Mikulcův nákop doskákal přes celé hřiště až ke Kovářovi. 10' Kombinaci Sparty vystihl Fulnek a ještě si vynutil faul zezadu na Mejdrovi při vyvážení míče. Ladra vysunul Kušeje, jehož sprint byl pro později odmávaný ofsajd nakonec zbytečný. 8' Žitný se snadno prokličkoval do střelecké pozice, vrátil se s ním však Kairinen a šikovně o něj vytloukl míč do autu. 7' Fulnekův centr propadl z hlavičkového souboje před Žitného, který tvrdou ranou trefuje jen domácího Zeleného. Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy. Poslouchejte v přímém přenosu na Radiožurnálu Sport. Ostatní nedělní zápasy od 15:00: Mladá Boleslav - Sparta a Plzeň - Karviná. Reportéry máme na všech ... 28' Hosté převzali otěže hry, přes Žitného a Tomiče se dostal míč na pravé křídlo ke Kušejovi, který vybojoval na Panákovi roh, ale opět je s obrovským zpožděním máván bůhvíkdy vzniklý ofsajd. 27' Tomič hlavičkoval dost nedůrazně a z voleje se do odraženého míče opřel Jaroslav Zelený. Tvrdou střelu chytá na čáře Petr Mikulec. 25' Hložek se přijel podívat na své bývalé spoluhráče Nikdo z nabíhajících hráčů nedosáhl na Vydrův nákop křížem, který proletěl celým pokutovým územím za čáru. místo zraněného Denise Donáta přichází do druhé půle Marek Matějovský. Boleslav měla na Letné skvělý nástup, který vyústil ve 3. minutě po třetím rohu v Tomičův gól. Spartě však vzápětí pomohla vyrovnávací trefa Kaana Kairinena, přesto ve zbytku poločasu hráli hosté v Praze zcela vyrovnanou partii a rozdílovou byla až penalta, kterou poradil sudímu za Tomičův zákrok na Haraslína VAR a proměnil Ladislav Krejčí. 45+5' První poločas skončil. Po Kairinenově centru od rohového praporku hlavičkuje Ladislav Krejčí jen do brankáře Mikulce. 45+4' Ladra svůj průnik nedotáhl, do kontru mířil Haraslín a jeho sólo přerušil Tomič odkopem na roh. 45+3' Pro změnu z ofsajdu vybíhal do sprinterského souboje domácí Kuchta. Fotbal - ČT sport - Česká televize před 6 hodinami — Sparta po zápase v Hradci Králové. 1. liga 26. října. Další zprávy. Hlavní zprávy. ŽIVĚ: Obří slalom mužů v Söldenu. Živě. ŽIVĚ: Obří slalom mužů v Söldenu.